Bim market logo

BİM İndirim Sayfası

En iyi BİM indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. BİM indirim katalogları, kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

BİM - İndirim Katalogları

Bim 21 Kasım 2023 indirim katalogu
Bim Market 14-20 Kasım 2023 İndirim Kataloğu
Bim Market 10-16 Kasım 2023 Aktüel İndirim Kataloğu
Bim 31 Ekim 2023 İndirim Kataloğu

Kupon Ara

ARA

BİM - İndirim Kuponları

BİM Hakkında Bilgiler

Türkiye’nin perakende sektörünün pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, 1995 yılında 21 mağazayla faaliyetlerine başlamıştır. Bim indirim kataloğu haftalık olarak güncellenerek duyurulmaktadır.

Ürünlerini halk ile buluştururken ucuzluğu ve kaliteyi amaçlayan BİM, haftalık olarak her cuma Bim Aktüel Ürünler indirim kataloğunu yayınlıyor. Bu ürünlerde yoğurtlardan elektronik aletlere kadar birçok çeşit bulunmaktadır. 

Sitemizde BİM tarafından sağlanan promosyonları, indirim kataloglarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. BİM tarafından sağlanan yeni tekliflerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, A101 indirim kataloğu gibi Süpermarket kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz

Benzer Mağazalar