ikea indirimleri

IKEA İndirim Sayfası

En iyi IKEA indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. IKEA indirim katalogları, kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

IKEA - İndirim Katalogları

Kupon Ara

ARA

IKEA - İndirim Kuponları

IKEA Hakkında Bilgiler

Tasarım ve kaliteyi birleştirerek uygun fiyatlarla satmayı amaçlayan, ev dekorasyonu ve bahçe mobilyası başta olmak üzere bir çok ürün çeşidine sahip mobilya markası olan IKEA, 1943 yılında dolma kalem, cüzdan ve fotoğraf çerçevesi gibi ürünler satan 17 yaşındaki Ingvar Kamprad tarafından kuruldu.

IKEA'da satılan ürünler demonte olarak satıldığı için hacimsel olarak az yer kaplarlar. Bu sayede ürünlerin nakliye, stoklama ve üretim maliyetleri minimumda tutulur. IKEA sattığı ürünlerin kalite-fiyat oranı sayesinde bugün dünyanın en yaygın mobilya mağaza zincirine sahiptir.

IKEA Aile Kart, IKEA mağazalarındaki başvuru noktasından birkaç dakikada ve ücretsiz olarak kolayca edinebileceğiniz bir müşteri kartıdır. Ikea Aile Kart sahipleri, fırsat ve kampanyalardan ilk olarak haberdar olur ve Ikea’nın yıl boyu süren avantajlarından özel olarak yararlanma hakkına sahip olurlar.

Her IKEA mağazasının içinde bir restoran ve çıkış kafesi bulunmaktadır. Restoran kısmında İsveç mutfağında tüketilen yemekler ağırlıklı olup pek çok farklı menü yer almaktadır.

Sitemizde IKEA tarafından sağlanan promosyonları, indirim kataloglarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. IKEA tarafından duyurulan yeni indirimlerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Bauhaus indirim kataloğu gibi Ev ve Yaşam kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz

Benzer Mağazalar