Mavi indirimleri

Mavi İndirim Sayfası

En iyi Mavi indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Mavi indirim katalogları, kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

Mavi - İndirim Broşürleri

Kupon Ara

ARA

Mavi - İndirim Kuponları

  • 1

Mavi’de çoraplarda %30 indirim

Mavi'de kadın ve erkek çoraplarında %30 indirim fırsatı. ... Daha Fazla
  • 2

Mavi’de yüzlerce yeni eklenen ürüne %40’a varan indirimler

Mavi.com ve Mavi mağazalarında yeni eklenen yüzlerce ürünle indirim fırsa... Daha Fazla

Mavi Hakkında Bilgiler

1991 yılında İstanbul’da kurulan Mavi, kısa sürede Türkiye’de pazarının lideri oldu. Blue jeans  Türkçeleştirilerek, ismi Mavi Jeans olarak değiştirildi. 2017’de halka açılan şirket, Türkiye, ABD, Kanada, Almanya, Rusya ve Avustralya’nın aralarında bulunduğu 37 ülkede perakende, toptan ve online kanallar aracılığıyla müşterileriyle buluşuyor.

Türkiye’de sınıfının en iyisi olarak değerlendirilen ve 8 milyonun üzerinde üyesi bulunan müşteri sadakat programı Kartuş, üyelere özel indirim ve ayrıcalıklar sunuyor.

Sitemizde Mavi tarafından sağlanan promosyonları, indirim kataloglarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. Mavi tarafından duyurulan yeni indirimlerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Defacto indirim kataloğu gibi Giyim kategorisindeki diğer kampanyalara göz atabilirsiniz.

Benzer Mağazalar