Özdilek indirimleri

Özdilek İndirim Sayfası

En iyi Özdilek indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Özdilek indirim katalogları, kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

Özdilek - İndirim Katalogları

Özdilek 26 Ekim 2023 İndirim Kataloğu
Özdilek 17-30 Ağustos 2023-indirim kataloğu
Özdilek 3-16 Ağustos 2023 indirim kataloğu
Özdilek 20 Temmuz-2 Ağustos 2023 İndirim Kataloğu

Kupon Ara

ARA

Özdilek - İndirim Kuponları

Özdilek Hakkında Bilgiler

Özdilek Holding, 1971 yılında Türkiye’de Hüseyin Özdilek tarafından kurulmuştur. Bursa'da havlu üretimiyle sanayi üretimine giren Özdilek, 1983 yılında Bursa'da ilk alışveriş merkezini açtı. Özdilek Holding, Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

Günümüzde 14 alışveriş merkezi, 7 hipermarket, 143 ev tekstili mağazası, 2 konsept lokum mağazasıyla tüm şubelerinde misafirlerini, kaliteli ürün ve hizmet sunma hedefiyle ağırlamaktadır.

Özdilek, alışveriş merkezleri, ev tekstili mağazaları ve hipermarketlerinde ihtiyaç duyulan birçok ürünün bulunabileceği bir alışveriş konsepti sunmaktadır.

Sitemizde Özdilek tarafından sağlanan promosyonları, indirim kataloglarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. Özdilek tarafından duyurulan yeni indirimlerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, English Home indirim kataloğu gibi Ev Tekstili kategorisindeki diğer indirimlere göz atabilirsiniz

Benzer Mağazalar