Teknosa indirimleri

Teknosa İndirim Sayfası

En iyi Teknosa indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Teknosa indirim katalogları, kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

Teknosa - İndirim Broşürleri

Kupon Ara

ARA

Teknosa - İndirim Kuponları

Teknosa Hakkında Bilgiler

2000 yılında Sabancı Holding’e bağlı olarak İstanbul'da kurulan Teknosa, bir çok yerli ve yabancı markanın elektronik ürünlerini tüketiciye sunan Türkiye’nin popüler teknoloji perakende zinciridir.

Kurulduğu günden itibaren yaygınlığı, hizmet kalitesi ve yenilikçiliğiyle fark yaratarak Türkiye’de yeni nesil perakendeciliğin öncüsü olan Teknosa, teknoloji ürünlerini tüketicilere en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktadır.

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen teknoloji markalarını avantajlı fiyatlarla sunmak için çalışan Teknosa; cep telefonundan bilgisayara, televizyondan ses sistemine, beyaz eşyadan oyun konsoluna geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. 

Düzenli aralıklarla Teknosa turuncu indirim ve fırsatları içeren ve yeni ürün tanıtımlarının yapıldığı Teknosa broşürleri sayesinde, son teknolojiyi takip edebilme, ürün, marka ve fiyat karşılaştırması yapma imkanı tanınmaktadır. Teknosa yayınladığı broşürlerin yanı sıra Teknosa Turuncu Kart uygulaması başlatarak, tüketicilerinin yaptıkları her 1 TL’lik alışveriş karşılığında 1 puan kazanarak, 500 puan sonunda biriktirdikleri puanları indirim çeki olarak kullanabilmesini amaçlamış, kendilerine özel Teknosa kampanya sayesinde %50 indirimlerden yararlanmalarını sağlamıştır.

Sitemizde Teknosa tarafından sağlanan promosyonları, indirim kataloglarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. Teknosa tarafından duyurulan yeni indirimlerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Vatan Bilgisayar indirim kampanyaları gibi Ev Yaşam ve Elektronik kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz

Benzer Mağazalar