Tekzen indirimleri

Tekzen İndirim Sayfası

En iyi Tekzen indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tekzen indirim katalogları, kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

Tekzen - İndirim Katalogları

Kupon Ara

ARA

Tekzen - İndirim Kuponları

Tekzen Hakkında Bilgiler

Tekzen, ev dekorasyonu ve bahçe mobilyası başta olmak üzere bir çok kategoride geniş ürün yelpazesine sahip, Türkiye’de 50’den fazla ildeki mağazasıyla popüler bir yapı market zinciridir.

1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak Türk-Alman ortaklığıyla kurulan Götzen Yapı Market, Alman ortağın 1998 yılında ayrılmasından sonra Murat Gigin’e devredilerek %100 yerli sermaye ile Tekzen adını aldı. İstanbul Merter’de açtığı ilk mağazasıyla “Kendin Yap” (DIY – Do İt Yourself) konseptini ülkemize getiren Tekzen, bu sayede ülkemizi yepyeni bir sektörle tanıştırdı.

Tekzen Online ile Sanal mağazasını faaliyete geçiren TEKZEN, çeşit çeşit ürünü en hızlı ve güvenilir yoldan Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor.

TekzenKART, Tekzen müşterilerine özel kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazandırma ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan hizmettir.

Sitemizde A101 tarafından sağlanan promosyonları, indirim kataloglarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. A101 tarafından duyurulan yeni indirimlerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Koçtaş indirim kataloğu gibi Süpermarket kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz.

Benzer Mağazalar