Metro market indirimleri

Metro Market İndirim Sayfası

En iyi Metro Market indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Metro indirim katalogları, kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

Metro Market - İndirim Katalogları

Metro Market 17-30 Ağustos 2023 indirim kataloğu
Metro Market 3-16 Ağustos 2023 indirim kataloğu
Metro Market 20 Temmuz 1 Ağustos 2023 İndirim Kataloğu
Metro Market 6-19 Temmuz İndirim Kataloğu

Kupon Ara

ARA

Metro Market - İndirim Kuponları

Metro Market Hakkında Bilgiler

Almanya'nın Düsseldorf kentinde 1964 yılında kurulan Metro Group, elektronik ağırlıklı olarak Almanya, Avrupa ülkeleri ve birçok şubeleri olan bir kuruluştur.

Müşteri ile üretici arasındaki aracıyı kaldırarak  en iyi fiyat ve kalite garantisi  sunmayı hedefleyen marka, müşteri maliyetlerini azaltıp, zaman kazanmalarını sağlar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Metro Market'te,  sebze ve meyve, et, balık gibi gıda ürünlerinden,   iş kıyafetlerine ve   mutfak malzemelerine kadar işletmelerin her türlü ihtiyacını karşılayacak ürün bulunmaktadır.

Metro Club Kart, Metro mağazalarından alabileceğiniz, size özel ödeme vadeleri sağlayan ticari bir karttır. Bu kart ile alışverişlerinizde “taksitli alışveriş” imkânı bulabilir, yıl boyunca hediye ürün kampanyalarını takip edebilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sitemizde Metro Market tarafından sağlanan promosyonları, indirim kataloglarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. Metro tarafından duyurulan yeni indirimlerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Migros indirim kataloğu gibi Süpermarket kategorisindeki diğer kataloglara göz atabilirsiniz

Benzer Mağazalar