Migros indirimleri

Migros İndirim Sayfası

En iyi Migros indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Migros indirim katalogları, kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

Migros - İndirim Katalogları

Migros 26 Ekim – 15 Kasım Migroskop İndirim Kataloğu
Migros 12-25 Ekim 2023 İndirim Kataloğu
Migros 17-30 Ağustos 2023 migroskop indirim kataloğu
Migros 3-16 Ağustos 2023 migroskop indirim kataloğu

Kupon Ara

ARA

Migros - İndirim Kuponları

Migros Hakkında Bilgiler

Migros, meyve ve sebze başta olmak üzere gıda ürünlerinden, temizlik ve kozmetik ürünlerine kadar bir çok kategoride yüzlerce çeşit ürünüyle, Türkiye’nin en yaygın süpermarket zincirlerinden biridir.

1954 yılında İsviçre Migros Kooperatifler Birliği ve İstanbul Belediyesi'nin ortak girişimi ile Migros Türk kurulur. 1975 yılında hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 2005 yılında perakende zinciri Tansaş'ı satın alan migros zamanla mağaza sayısını artırmış, aynı zamanda online alışveriş imkanı da sunmaya başlamıştır

Migros hemen uygulaması ile kısa sürede müşterilere ürünleri teslim eden Migros, Daha geniş ürün seçeneği ile Migros Sanal Market ve Teknoloji ürünler ağırlıklı Migros Extra uygulamalarını da devam ettirmektedir. 

Migros, ayrıca düzenli olarak yayınladığı Migroskop kataloğu ile indirim ve kampanyalarından müşterileri haberdar eder.

Money Club Kart, alışverişte “Tam Bana Göre” diyeceğiniz fırsatlar sunan kişisel alışveriş kartınızdır. Sizi tanıyarak alışveriş alışkanlıklarınıza göre alışverişinizi en verimli şekilde yapmanıza yardımcı olur. 

Sitemizde Migros tarafından sağlanan promosyonları, indirim kataloglarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. Migros tarafından duyurulan yeni indirimlerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, CarrefourSA indirim kataloğu gibi Süpermarket kategorisindeki diğer kataloglara göz atabilirsiniz

Benzer Mağazalar