Site Kullanım Şartları ve Yayın Politikası

indirimtakip.com alışverişinizi ucuzlatan kupon, indirim, kampanya ve promosyon haberlerini toplumuna fayda yaratmak amacıyla bir araya getiren ve yayınlayan bir sitedir. Bu siteyi ziyaret edenler aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

1- indirimtakip.com sitesi popüler alışveriş mağazaların yayınladıkları indirim katalogları, indirim kuponu, indirim kodu, fırsat kuponu, indirim çeki, hediye çeki, taksitli alışveriş fırsatları, indirim kampanyaları, ücretsiz kargo fırsatları, ödüllü yarışma benzeri avantajlı duyurularını yayınlar.

2- indirimtakip.com bir e-ticaret sitesi değildir ve ürün satışı yapılmamaktadır.

3- Sitemizdeki tüm bilgiler, internet üzerinden alışveriş yapmak isteyenlerin kişisel kullanımı içindir. Bu bilgilerin ticari amaçla kopyalanması ve bu sitenin amaçları dışında kullanılması yasaktır.

4- Sitemizde yayınlanan bilgiler çeşitli kaynaklardan (sosyal medya, internet siteleri, basın bültenleri gibi) derlenerek sunulmaktadır. indirimtakip.com istediği kampanya ve kuponları yayınlama veya yayınlamama hakkına sahiptir. Site, kullanıcıları için yanıltıcı, değersiz, tekrar eden veya önemsiz olduğunu değerlendirdiği haberleri yayınlamayabilir.

5- Sitede yer alan bilgilerin kullanımı tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır. indirimtakip.com sitesinin tüm indirim haberlerini, kampanyaları ve kuponları yayınlaması mümkün değildir ve sadece ulaşabildiğimiz ve değerli olduğuna inandığımız seçilmiş haberleri sitemizde yayınlarız. indirimtakip.com editörleri ve site sahipleri, veri girişinde oluşabilecek hatalardan, verilerin güncelliğinden, veri kaynağındaki hatalardan, sitede gösterilen bilgilerin doğruluğu, yanlışlığı, eksikliği ve benzer durumlardan sorumlu tutulamaz ve sorumluluk kabul etmez.

6- indirimtakip.com, yayınladığı yazılarda adı geçen veya linki verilen adreslerden satın alacağınız ürünlerin kalitesinden, garantisinden, fiyatlarından, satış şartlarından, satış sonrası hizmetlerinden ve benzeri durumlardan kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu sitelerden veya mağazalardan alışverişlerinizdeki tüm sorumluluk size aittir. indirimtakip.com sadece ve sadece size kolaylık sağlamak amacıyla indirim, kampanya, fırsat, promosyon, kupon bilgilerini “bir araya getirme hizmeti” olarak sunar.

7- Sitemizde yer alan firma, mağaza, ürün ve hizmet yorumları yalnızca yorumcuların kendi düşüncelerini yansıtır. Sitemiz, yorumcuların yazdıkları yazılardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

8- indirimtakip.com sitesinde yer alan tüm ticari markalar, isimler, logolar firma sahiplerine aittir. indirimtakip.com, yayınlanan tüm özel isimlerin, firmaların, markaların, ürünlerin, kurumların, toplulukların ve coğrafyaların itibarına saygı duyar. Özel isim sahipleri, sitemizde gördükleri herhangi bir yazıdan dolayı düzeltme ve/veya cevap haklarını kullanmak üzere doğrudan bizimle iletişime geçebilirler. Başvuru haklı bulunduğunda gerekli düzeltmeler zamanında yapılır.

9- indirimtakip.com, yayınladığı yazılarda adı geçen online veya offline mağazalarla sponsorluk, reklam veya ortak pazarlama çalışmaları yapabilir, bu çalışmaları başlatabilir veya sonlandırabilir. Site yayınlarından gelir elde edebilir ve reklam, promosyon ve ortak pazarlama çalışmalarını sitede uygun gördüğü yerlerde kullanabilir.

10- indirimtakip.com ziyaretçilerini tanımak, yapılan işlemleri ve izlenen sayfaları tespit etmek ve kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla çerez (cookie) dosyalarını kullanabilir. Bu dosyalarda gizli bilgiler tutulmaz.

11- indirimtakip.com, yayın politikasını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeden, istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İndirim Katalogları

Son indirimler

indirim takip logo

Sitemizde market indirim katalogları, indirim kuponları, kampanya ve fırsat duyuruları paylaşılmaktadır

İçeriğimiz tüketicileri indirimler konusunda bilgilendirme amaçlı olup, resmi sitelerle herhangi bir resmi ilişkisi yoktur.

Email : iletisim@medyasam.com