Hakkımızda

En popüler mağazalarda alışveriş yaparken tasarruf etmek istiyorsanız, İndirim Takip, satın almadan önce güncel indirimleri kontrol etmek için en iyi yerdir!

İndirim Takip Kimdir?

İndirim Takip, alışverişinizi kolaylaştırmak ve en iyi fırsatları takip etmek için tasarlanmış bir platformdur.

Alışverişinizi planlamanıza yardımcı olurken, yakında başlayacak kampanyaları da takip etmenizi sağlar. İndirim Takip, günlük alışverişlerinde tasarruf etmek ve en iyi fiyatları bulmak için her gün binlerce kişi tarafından kullanılıyor.

İndirim Takip’te Neler Var?

İndirim Takip sitesinde onlarca markanın indirim kataloglarını, broşürlerini, indirim kuponlarını ve kampanyalarını online olarak takip edebilir, yakınınızdaki mağazalardan en iyi fırsatları bulabilirsiniz.

Süpermarket, Kozmetik, Giyim, Ev Yaşam ve Çocuk Ürünleri gibi çeşitli kategorilere ayrılmış kataloglara göz atabilirsiniz.

Ayrıca size Yılbaşı, Ramazan, Sevgililer Günü, Anneler günü ve Black Friday gibi özel indirim günlerinde markaların en iyi indirimlerini duyuruyoruz.

BİMA101Şok MarketMigrosGratisWatsonsMetroTarım Kredi MarketCarrefourSAToyzz Shop gibi mağazalarda alışveriş yaparken tasarruf etmek istiyorsanız, İndirim Takip, satın almadan önce güncel indirimleri kontrol etmeniz için en iyi yerdir!

İndirim Takip Uygulamasını İndirin (Yakında)

İndirim Takip’in sunduğu avantajları mobil uygulama ile de yaşayabilirsiniz. Uygulama ile indirimler parmaklarınızın ucunda olacak. Yakınınızdaki mağazaları bulabilir, en sevdiğiniz mağazaların indirim kataloglarına ve indirim kuponlarına göz atabilir, ilgilendiğiniz ürünleri ve fırsatları kaydedebilirsiniz.

İndirimler Mail Adresinize Gelsin

İndirim Takip ile tüm indirim haberleri güncel olarak e-postanıza gelsin. Bültenimize abone olarak, sadece e-posta adresinizi girin ve indirimlerden yararlanmaya başlayın.

Bizi sosyal medyadan takip edin

En güncel indirim duyurularını takip etmek istiyorsanız Instagram, Facebook veya Tiktok hesabımızı da takip edebilirsiniz.

İndirim Takip: İndirimlerin ve Fırsatların Merkezi

İndirim Katalogları

Son indirimler

indirim takip logo

Sitemizde market indirim katalogları, indirim kuponları, kampanya ve fırsat duyuruları paylaşılmaktadır

İçeriğimiz tüketicileri indirimler konusunda bilgilendirme amaçlı olup, resmi sitelerle herhangi bir resmi ilişkisi yoktur.

Email : iletisim@medyasam.com