Penti indirimleri

Penti İndirim Sayfası

En iyi Penti indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Penti indirim katalogları, kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

Penti - İndirim Broşürleri

Kupon Ara

ARA

Penti - İndirim Kuponları

  • 161

Penti App’e özel İlk alışverişte %15 indirim

Penti uygulamasına özel ilk alışverişinizde geçerli %15 indirim fırsatı... Daha Fazla
  • 0

Penti’de Plaj Ürünlerinde 1 Alana 1 Hediye

Penti'de kadın, çocuk ve erkek plaj ürünlerinden 1 alana 1 hediye fırsatı... Daha Fazla

Penti Hakkında Bilgiler

Penti, kadın çorabı ve iç giyimi üzerine yoğunlaşmış, Türkiye merkezli mağazalar zinciridir.

1952 yılında Mois ve Yasef Kariyo adlı kardeşler, naylon çorapların dünyada popüler olmaya başlaması ile Türkiye'de bir naylon çorap firması kurmaya karar verirler. O zamanlarda Türkiye’de ince kadın çorabının çoğunlukla öğretmenler tarafından tercih edilmesi nedeniyle Öğretmen Çorap olarak isimlendirilmiştir. 1977'lerden itibaren adını “Penti” olarak değiştirmiştir.

2007'de penti.com adresli İnternet mağazası açılmıştır. Penti'nin Türkiye’nin 60 ilinde 300’den fazla, başta Balkan ülkeleri olmak üzere 29 ülkede ise 106 mağazası bulunmaktadır.

Sitemizde Penti tarafından sağlanan promosyonları, indirim kataloglarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. Penti tarafından duyurulan yeni indirimlerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Mavi kampanyaları gibi Giyim & Aksesuar kategorisindeki diğer indirimlere göz atabilirsiniz

Benzer Mağazalar