Amazon Prime Day Listeni oluştur, 50TL indirim kazan! Amazon Prime Day Listeni oluştur, 250/50₺ indirim kazan (Prime Kişiye Özel)

• Bu teklif (“Teklif”) sadece aşağıda belirtilen şekilde davet alan ve gerekli adımları uygulayan Amazon Prime üyesi müşteriler (“Uygun Müşteri(ler)”) için 20 Haziran 2023 saat 12.00’dan 10 Temmuz 2023 saat 23:59’a kadar (“Teklif Dönemi”) geçerlidir.

• Prime üyesi müşteriler, Amazon.com.tr’den, anlık ileti bildirimi, e-posta veya Amazon.com.tr’de dijital afiş/banner yoluyla bu Tekliften yararlanmaya davet edilebilirler. Prime üyesi Müşteriler, Teklifin açıklandığı https://www.amazon.com.tr/b?node=27108994031 sayfasını ziyaret ederek ve Teklifin Hüküm ve Koşullarını görüp göremediklerini kontrol ederek bu Teklif için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler.

• Tekliften faydalanmak için Uygun Müşterilerin öncelikle kendilerine anlık ileti bildirimi, e-posta veya Amazon.com.tr’de dijital afiş/banner yoluyla iletilen davetteki indirimi uygula tuşuna basması ve Teklifi aktifleştirmeleri gerekmektedir. Sonrasında Uygun Müşterinin, “Hesap ve Listeler” bölümü üzerinden “Listelerim” altındaki “Alışveriş Listesi”ne tıklaması ve “Bir Liste Oluştur” kısmına tıklayarak yeni bir alışveriş listesi yaratması ve buraya dilediği en az 3 farklı ürünü eklemesi gerekmektedir. Önceden oluşturulmuş alışveriş listelerine ürün eklenmesi durumunda Teklif geçerli olmayacaktır.

• Yukarıdaki adımları tamamlayan Uygun Müşteriler, yeni alışveriş listesini oluşturduktan sonraki üç (3) gün içinde bir e-posta bildirimi alacak ve bu e-posta ile satıcının Amazon.com.tr olduğu belirli ürünlerde (aşağıda uygun ürün kapsamı “Nitelikli Ürün(ler)” olarak belirtilmiştir) geçerli olmak üzere en az 250 TL veya üzeri tutarda (“Minimum Sipariş Tutarı”) alışverişlerinde kullanmak üzere 50 TL tutarında bir promosyon kuponuna (“Promosyon Kuponu”) hak kazanacaklardır. Bu kapsamda 50 TL Promosyon Kuponu, Uygun Müşterilerin hesaplarına otomatik olarak tanımlanacaktır.

• Nitelikli Ürünler, Hediye Kartları hariç, yalnızca www.amazon.com.tr tarafından (satıcının amazon.com.tr olduğu) satılan ürünler anlamına gelmektedir. Bu Teklif, Amazon Pazaryeri tarafından satılan ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilen” veya “Prime’a uygun” olsa bile) geçerli değildir.

• Teklif, bu Hüküm ve Koşulları karşılayan ilk 15.000 (On Beş Bin) Uygun Müşteri için geçerli olacaktır.

• Her bir Uygun Müşteri, Teklif Dönemi boyunca en fazla bir Promosyon Kuponu kullanabilir.

• Promosyon Kuponu, önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif/kampanya veya promosyon kuponu birlikte kullanılamaz.

• Promosyon Kuponu uygulaması, siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Promosyon Kuponu, teslimat masrafları ile hediye paketleme masraflarında geçerli değildir. Bu kapsamda Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne ilişkin olarak teslimat ücreti ve paketleme fiyatı uygulanacaktır.

• Promosyon Kuponu, yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.

• Teklif, Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir ve aşağıdaki durumlarda Teklif’ten yararlanma durumu ortadan kalkacaktır: (i) Nitelikli Ürünleri sepetinizden çıkartırsanız veya Nitelikli Ürünlere ilişkin siparişinizi iptal ederseniz ve bu nedenle geriye kalan Nitelikli Ürünlerin toplam sipariş bedeli, Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse; (ii) Nitelikli Ürünleri iade ederseniz ve bu şekilde elinizde kalan Nitelikli Ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse. Bu hallerde Amazon, Teklif kapsamında yararlandığınız promosyon tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon Kuponu geçerli olmayacaktır.

• Promosyon Kuponu uygulandıktan sonra Nitelikli Ürünlerin değerinin bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, www.amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kuponlarını görüntüleyemezsiniz.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Teklif, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, değiştirilebilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Teklif devredilemez ve yeniden satılamaz.

•Teklif kapsamında Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Koşulları geçerlidir.