ETS’deki seçili otellerde, 30 Haziran 2023 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 7.500 – 12.499 TL arası rezervasyonlarda 675 TL Bonus, 12.500 TL ve üzeri rezervasyonlarda ise 925 TL Bonus, GarantiPay ile yapılacak ödemelerde de ekstra 100 TL Bonus kazanma fırsatı sizi bekliyor.

Ayrıca BonusFlaş’a özel tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat harcamanızda da ilave olarak 100 TL Bonus kazanabilir, yaptığınız rezervasyonun tutarına göre her iki kampanya ile toplamda 1125 TL’ye varan Bonus kazanabilirsiniz. 100 TL Bonus kampanyası en fazla iki defaya mahsus geçerli olup toplamda 200 TL’ye varan Bonus kazanma fırsatı sunuyor.

Otel rezervasyonunuzu yapmadan önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirin. Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından, ETS kampanyası için Hemen Katıl butonuna basarak kampanyaya katılın.

Kampanya Detayları:

· Kampanya 1-30 Haziran 2023 tarihleri arasında, Bonus kartları ile tek seferde yapılan peşin veya taksitli ödemelerde geçerlidir.

· Kampanya dahilinde; ETS’den tek seferde seçili otellerde gerçekleştirilen 7.500 TL-12.499 TL arası peşin veya taksili ödemelerde 675 TL, 12.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde 925 TL, GarantiPay ile yapılacak ödemelerde de ekstra 100 TL Bonus verilir.

· Kampanya BonusFlaş’a özeldir.

· Garanti Bonus kartla 2 defaya mahsus tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat ve konaklama harcamalarınıza 100 TL, toplamda ise en fazla 200 TL hediye Bonus verilecektir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki bu kampanyaya dahil edilir.

· 925 TL’ye varan Bonus kazanma fırsatı; www.etstur.com, Etstur mobil uygulaması, çağrı merkezi ve acenteler olmak üzere Etstur’a bağlı tüm satış kanallarından yapılacak işlemlerde geçerlidir. GarantiPay ile ekstra 100 TL Bonus kazanma fırsatı ise sadece www.etstur.com üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.

· Kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olması gerekiyor. Kullanıcılar uygulamayı indirdikten sonra Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından ETS kampanyası için “Hemen Katıl” butonuna basarak kampanyaya katılabilir.

· BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir.

· Kampanya,https://www.etstur.com/Kampanyalar/1125-TLye-Varan-Bonus-Indirimi-Olan-Yaz-Otelleri linkte yer alan, seçili yaz otelleri için 5 Nisan-31 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılan konaklamalarda geçerlidir.

· Kampanya, yeni yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir, geçmiş rezervasyonları kapsamaz.

· Kampanya, misafir bazında olup kampanya süresince bir misafir en fazla bir kez 1125 TL Bonus kazanabilir.

· Her bir rezervasyon ile sadece 1 kez puan kazanılabilir. Rezervasyon tutarının birden fazla karta bölünerek yapılması durumunda, söz konusu işlem kampanya kapsamına girmez.

· Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.

· Bonus Business kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

· Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir.

· Kazanılan Bonus’lar 5 Temmuz-5 Ağustos 2023 tarihleri arasında, Bonus’a üye iş yerlerinde kullanılabilir.

· Kullanılmayan Bonus’lar 6 Ağustos 2023 tarihinde geri alınır.

· FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

· Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekir.

· 4 ay ödeme erteleme kampanyasından faydalanan kullanıcılar, puan kampanyasına dahil edilmez.

· Etstur ve Garanti BBVA, kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.