Obilet ve Burger King & Tıkla Gelsin güçlerini birleştirdi; Bu kampanya yolculuğa lezzet kattı. obilet.com Kullanıcılarına Özel, Big King® Jr., King Chicken®, Büyük Boy Patates ve 2 Orta Boy Coca-Cola® 235,00₺ yerine sadece 145,00₺. Online sipariş vermek isteyen obilet kullanıcıları için ise Tıkla Gelsin kampanyası; Big King® Jr., King Chicken®, Büyük Boy Patates ve 1 lt. Coca-Cola® menü ise sadece 215,00₺ yerine 155,00₺.

Kampanya Detayı

Kampanyaya katılım için gerekli olan kod, obilet’ten alınan her otobüs ve uçak bileti için kullanıcıya özel olarak oluşturulur ve kullanıcının bilet alımı sırasında kullandığı cep telefonuna SMS olarak gönderilir.

Burger King için kampanya kuponu 31 Aralık 2023 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar haricindeki tüm Burger King® restoranlarında kullanılabilir. Tıkla Gelsin kuponu 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir.

Tek kullanımlık kampanya kuponu ile satın alınan kampanya menüsü Burger King restoranlarında 235,00₺ yerine sadece 145,00₺. Online sipariş vermek isteyen obilet kullanıcıları için ise Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulamasında Big King® Jr., King Chicken®, Büyük Boy Patates ve 1 lt. Coca-Cola® menü ise sadece 215,00₺ yerine 155,00₺.

Tek kullanımlık kampanya kodu, Burger King restoranlarında ya da Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulamasında kullanılabilir. Kullanıcılar, Burger King restoranlarından veya Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulaması olmak üzere, birinden sadece bir kere yararlanabilir.

Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.

Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek bir alışveriş için geçerlidir. Kampanya kodu tek kullanımlıktır.

Kampanya kuponunun kaybolmasından Burger King Corporation, Burger King® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş., Ata Express ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş sorumlu tutulamaz.

Kampanya 1.000.000 adet kod ile sınırlıdır.

TAB Gıda, obilet Bilişim Sistemleri A.Ş ve Ata Express’in önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Resmi kurumların düzenlemeleri doğrultusunda restoranların servis şekilleri değişiklik gösterebilir ya da belli bir servis şekli durdurulabilir.

29.04.2022 ve öncesindeki bir tarihte indirim kuponu alan kullanıcılar, Tıkla Gelsin kampanyasından yararlanamaz.Bu tarihten önce verilen indirim kuponları sadece Burger King restoranlarında geçerli olacaktır.

TM ve ©️ 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir.