Kampanya kapsamında sağlanacak 1000 BolPuan ve uygulanacak olan ücretsiz Pegasus Flex Hakkıyalnızca Genç BolBol üyeleri için geçerlidir. 

Kampanya Detayı

KAMPANYA TARİHİ
01 Ekim 2022 / 31 Aralık 2023

●        Kampanya teklifi: Uçuşlarda sana özel, ilgili uçuştan kazandığın BolPuanlara ek  1000 BolPuan ve ücretsiz iptal ve iade imkanı verenin Pegasus Flex ürünü.

●        Ücretsiz iptal ve iade imkanı sağlayan Pegasus Flex hakkının kullanılabilmesi için Pegasus Flex ürününün ilgili uçuş için sepete eklenmiş olması gereklidir.

●        Ödeme adımına doğru ilerleyip, ödeme sayfasında ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Genç BolBola Özel Ek 1000 BolPuan ve Ücretsiz Flex” butonuna tıklandığında, cezasız değişiklik ve iptal hakkı sağlayan ücretsiz Pegasus Flex hakkı otomatik olarak 0 TL olarak yansıyacaktır. Hediye BolPuanlar uçuş gerçekleştirildikten sonra 72 saat içinde PNR içerisinde yer alan ve BolBol hesabı ile ilişkilendirilen telefon numarasını giren tüm Genç BolBol üyelerinin hesaplarına yüklenecektir.

●        Pegasus Flex ücreti, toplam bilet bedeli üzerinden düşülecektir. 1000 BolPuan ise, uçuşunu gerçekleştirdikten sonra BolBol hesabına yüklenecektir.

●        Pegasus Flex, satın alınan bilette cezasız değişiklik yapılmasına olanak veren bir üründür. Taşıma Ücreti (a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedelinden oluşmaktadır. Bu kapsamda, değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler arasındaki her bir ücret farkı tahsil edilir.  Pegasus Flex hakkınız kapsamında biletinizde değişiklik yapmanız halinde, yeni bilet tutarının, satın aldığınız ilk bilet tutarından daha düşük olması halinde, ilk bilet ile yeni bilet arasındaki ücret farkı tarafınıza iade edilmemektedir.

●        Kampanyadan Yararlanabilecek Yolcular: 12-24 yaş aralığında ve Genç BolBol’a katılmış TC vatandaşları kampanyadan yararlanabilirler. Genç BolBollu olabilmek için üyelik ayarlarında Genç BolBol sayfasından katılım başvurusu yapılması gerekmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan BolBol üyeleri Genç BolBol’a katılacak ve bununla ilgili bilgilendirme gönderilecektir.

●        PNR kapsamında birden fazla Genç BolBol Üyesi bulunması halinde, kampanyadan yalnızca BolBol üyesi olan ve üyelik numarasını giren Genç BolBol Üyesi yararlanır. PNR’da birden fazla Genç BolBol Üyesi bulunması halinde, yolcu bilgileri alanında üyelik numarasını (telefon numarasını) giren tüm Genç BolBol Üyeleri kampanyadan yararlanır.

●        Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm uçuşlar

●        Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması

●        Kampanyadan yararlanmak için yolcu bilgileri girilirken Pegasus BolBol üyelik numarasının (üyeliğinde kayıtlı olan cep telefonu numarası) girilmesi gerekmektedir.

●        Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Genç BolBola Özel Ek 1000 BolPuan ve Ücretsiz Flex” butonuna tıklandığında, bilete flex indirimi otomatik olarak yansıyacaktır.

●        Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Bilet alım aşamasında BolBol üyesi aynı tarihte aktif olan kampanyalar arasından yalnızca tek bir kampanya seçimi ile bilet alımı yapabilir.

●        Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

●        Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

●        Pegasus, Kampanya süresince Kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.