Shell yüzüncü yılına özel kampanyasında sürpriz yakıt puan hediyeleri sizi bekliyor.

1 Haziran – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında tek seferde her 600 TL ve üzeri yakıt alımında, fişte yer alan şifre ile kampanyaya katılan tüm ClubSmart üyelerini sürpriz yakıt puanlar bekliyor!

Türkiye genelindeki Shell istasyonlarından tek seferde 600 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan tüm Shell ClubSmart üyeleri, yakıt fişlerinde yer alan kod ile birlikte kampanyaya katılarak, her alımda 450 TL’ye varan yakıt puan kazanacak.

Shell ClubSmart üyeleri, tek seferde yapacakları 600 TL ve üzeri her akaryakıt ve otogaz alımlarında günde 2 kez, 30 Eylül 2023 tarihine kadar ise toplam 8 kez kampanyadan yararlanacak.

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRİM?

 • Shell ClubSmart üyesi olarak
 • Tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri yakıt alımlarınız ile
 • BOSYOK boşluk yakıt fişinizde yer alan kampanya kodunu yazıp 2313’e SMS gönderebilir veya
  Shell Motorist mobil uygulaması ya da shell.com.tr üzerinden kampanya kodunuz ile birlikte katılımınızı tamamlayabilir ve kazandığınız yakıt puan tutarını anında öğrenebilirsiniz!*

*Kampanya kapsamında tek seferde 10 TL25 TL50 TL100 TL veya 450 TL değerinde yakıt puanlardan herhangi birini kazanabilirsiniz.

 • Shell ClubSmart üyesi değilseniz, 600 TL ve üzeri yakıt alımınızdan önce kartınızı istasyon personelimizden talep ederek kampanyaya katılabilirsiniz. Puanlarınızın silinmemesi için, yakıt alımınızı takip eden 7 gün içerisinde kampanya katılımınızı tamamlamayı ve kartınızı kaydetmeyi unutmayın!

SHELL CLUBSMART KART NASIL KAYDEDİLİR?

Shell Motorist Mobil Uygulaması üzerinden, shellsmart.com adresinden ya da “SMART” yazarak 2313’e kısa mesaj göndererek Shell ClubSmart kart kaydınızı yapabilirsiniz. 2313 kısa mesaj hattına SMS gönderimi ücretsizdir.

 • Kampanyadan yararlanmak için Shell ClubSmart üyesi olarak tek seferde 600 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımı yapmanız gerekmektedir.
 • İşleminiz sonrasında alacağınız yakıt fişinizde yer alan kampanya kodu ile birlikte kampanya katılımınızı tamamlayabilirsiniz.
 • Tek seferde 10 TL25 TL50 TL100 TL veya 450 TL değerinde yakıt puanlardan herhangi birini, kampanya boyunca ise toplamda 8 kez farklı tutarlarda yakıt puan kazanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan yakıt puanlar 48 saat içerisinde yüklenir ve yüklendiği tarihten itibaren yıl sonuna kadar harcanabilir. Hediye yakıt puanların son kullanma tarihi 31.12.2023’tür.

KAMPANYA DETAYI:

 1. Bu kampanya Shell & Turcas Petrol A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.04.2023 tarihli ve E-40453693-255.05.02-35378 sayılı izni ile 01.06.2023 (saat:00.01) – 30.09.2023 (saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 2. Kampanya kayıtlı Shell ClubSmart kart müşterilerine yöneliktir. Mevcutta Shell ClubSmart kartınız yok ise, program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilir, Shell Motorist mobil uygulamasından ya da clubsmart.turkiyeshell.com adresinden kartınızı oluşturabilirsiniz.
 3. Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin ettiğiniz ya da clubsmart.turkiyeshell.com adresinden oluşturduğunuz Shell ClubSmart kartınızı, Shell Motorist Mobil Uygulaması üzerinden, shellsmart.com adresinden ya da “SMART” yazarak 2313’e kısa mesaj göndererek kaydetmeniz gerekmektedir.
 4. 2313 kısa mesaj hattına SMS gönderimi ücretsizdir.
 5. Fiziksel veya sanal kartların Shell ClubSmart hesabınıza tanımlanması, kayıt işleminizi takip eden 48 saat içerisinde gerçekleşecektir.
 6. Fiziksel kart ile yapılan işlemlerin kampanyadan yararlanabilmesi için, ilgili Shell ClubSmart kartın, önce istasyondaki Shell personeline iletilerek okutulmasının sağlanması, daha sonra yakıt alımı yapılması gerekmektedir.
 7. Shell ClubSmart bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Shell ClubSmart kart sahiplerine kampanyadan yararlanma hakkı verilmeyecektir.
 8. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Shell ClubSmart program ortağı Shell istasyonlarından tek seferde 600 TL ve üzeri tutarında benzin, dizel veya otogaz alışverişi yapan Shell ClubSmart kart sahiplerine, her işlemleri için 10 TL, 25 TL, 50 TL, 100 TL veya 450 TL değerinde yakıt puan kodu verilecektir.
 9. Kampanya koşullarını sağlayan her işlem sonrası Shell ClubSmart üyeleri, yakıt fişlerinde yer alan kampanya kodu ile kampanya katılımı yapmakla yükümlüdür.
 10. Shell ClubSmart üyeleri kampanya katılımı için BOSYOK boşluk kampanya kodunu yazarak 2313’e SMS atabilir, Shell Motorist mobil uygulamasından ya da shell.com.tr’den kampanyaya katılabilir.
 11. Kampanya kodu, kampanya koşullarını sağlayan yakıt alımı sonrası temin edilen fişin alt kısmında yer alan 7 haneli koddur.
 12. Puanların silinmemesi için, yakıt alımını takip eden 7 gün içerisinde ilgili kampanya kodu ile katılımın tamamlanması ve kartın kaydedilmesi gerekmektedir. 7 gün içerisinde kullanılmayan kodlar geçersiz sayılacaktır.
 13. Her bir Shell ClubSmart üyesi kampanyadan günde 2 kez, kampanya boyunca ise toplam 8 kez yararlanabilir.
 14. Tek seferde yapılacak 600 TL ve katları tutarındaki alımlarda yalnızca 1 adet kampanya kodu verilecektir.
 15. Plakaya tanımlı Shell ClubSmart kart ile yapılacak kartsız Shell ClubSmart işlemlerinde, aynı plakaya birden fazla kart tanımlı ise, ilgili Shell ClubSmart üyesi kampanyadan yararlanamaz. Araç plakalarına birden çok kart tanımlı olan Shell ClubSmart üyelerinin, kampanyadan yararlanabilmeleri için fiziksel Shell ClubSmart kartlarını, yakıt alımlarından hemen önce istasyondaki görevlilere ileterek kartın okutulmasını sağlamaları gerekmektedir.
 16. Kampanya kapsamında hem kayıtlı hem de kayıtsız Shell ClubSmart kartlar kampanya koduna hak kazanabilir ancak kazanılan yakıt puanları yalnızca kayıtlı Shell ClubSmart kart sahipleri harcayabilir. Kampanya katılımını takip eden 7 gün içerisinde kampanya kodu tanımlanmayan ve kayıt işlemi gerçekleşmeyen Shell ClubSmart kartlardaki puanlar silinecektir.
 17. Kampanyaya katılarak ilgili koşulları sağlayan katılımcıların Shell ClubSmart kartlarına 10 TL için 1.000, 25 TL için 2.500, 50 TL için 5.000, 100 TL için 10.000 ve 450 TL için de 45.000 yakıt puan hediye edilecektir.
 18. Shell ClubSmart kart ile aynı ay içerisinde maksimum 600 TL değerinde yakıt puan harcanabilir. Puanların harcanması için, minimum 5 TL değerinde yakıt alımının yapılması gerekmektedir. Örneğin, 600 TL değerinde yakıt puan harcamak için, ilave olarak 5 TL ödeme yapabilir ve toplamda 605 TL değerinde yakıt alımı yapılabilir. Yakıt puanlar sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerlidir.
 19. Katılımcılar kampanya koşullarında belirlenen limitler haricinde ekstra hediye kazanamaz, yakıt puanlar nakde çevrilemez, puanlar kampanyadan yararlanmış olan Shell ClubSmart üyesi haricinde kullanılamaz ve kazanılan puanlar hiçbir surette farklı bir Shell ClubSmart karta transfer edilemez.
 20. Hediye Yakıt Puan’ların, son kullanım tarihi 31.12.2023’tür.
 21. Shell ClubSmart program üyelik bilgilerinin güncelliğinin, doğruluğunun ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 22. Kampanya bireysel Shell ClubSmart kart müşterilerine yöneliktir. Shell Ticari Kartlar, Shell Pratik Kart ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler ile Extra Card sahipleri kampanya kapsamı dışındadır.
 23. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 24. Diğer tüm koşullar Shell ClubSmart kullanım koşullarına tabiidir.
 25. Shell & Turcas Petrol A.Ş. kampanya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan ve oluşabilecek zararlardan dolayı sorumlu değildir.
 26. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Shell & Turcas Petrol A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 27. Shell & Turcas Petrol A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranılıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 28. Kampanya kapsamında kişisel verileriniz şirketimiz tarafından yalnızca bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması hukuki sebebine dayalı olarak işlenecek olup, verileriniz kampanya süresince muhafaza edebilecek ve herhangi bir kayıt olmaması halinde bu sürenin sonunda silinecektir.
 29. Shell & Turcas Petrol A.Ş. katılım koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı sonlandırma ve durdurma hakkına sahiptir.
 30. Bu kampanyaya Shell & Turcas Petrol A.Ş., Shell Petrol A.Ş., Shell Company of Türkiye Limited Merkezi Londra Türkiye Şubesi, Shell Enerji A.Ş. ve U2 Tanıtım çalışanları; Shell & Turcas Petrol A.Ş. bayi ve bayi çalışanları, Shell Petrol A.Ş. acenteleri ve acente çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve Tüzel Kişiler katılamaz, katılmış olsalar dahi kampanya kapsamında kazanılan yakıt puanlar harcanamaz.
 31. Shell Müşteri Hizmetleri’ne, Shell.com.tr web sayfamızın sağ alt köşesinde bulunan canlı destek balonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 32. Kampanya kapsamında tüm katılımcılar, yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılırlar.