n11 üyeleri, hesaplarına yüklenen %10 indirim sağlayan indirim kuponunu 31 Temmuz 2023 saat 23.59’a kadar, alt limitsiz tek seferde yapacakları alışverişlerde keyifle kullanabilirler.

Kampanya Detayı

Hala n11’e üye olmadıysan sen de üye olup e-posta adresini doğrula, senin de hesabına otomatik olarak kupon yüklensin.

*Sepet tutarları, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak toplam indirim ve puan ile platform üzerinden ödenen kargo bedeli ve kredi kartı vade farkı hariç tutulacak şekilde hesaplanacaktır.

Kupon hangi kategorilerde geçerli?

Yüklenilen kupon, www.n11.com web sitesinde, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından; Sim Kart & Hatlar, 1 Numara Bebek Maması, Fotokopi Kağıdı, Uzatılmış Garanti, Yatırımlık Altın & Gümüş, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya kategorileri hariç tüm kategorilerde yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponu, 31 Temmuz 2023 saat 23.59’a kadar kullanabilirsin.

Kuponu nasıl kullanırım?

Hesabına yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmen yeterli. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsin.

%10 indirim sağlayan indirim kuponu, herhangi bir alt limit olmadan yukarıda belirtilen tüm ürünlerde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. İndirim kuponunun kullanımı sonucu kazanılacak maksimum indirim tutarı 111 TL’dir. Örneğin, 2.000 TL’lik bir üründe indirim kuponu kullanıldığı takdirde, maksimum 111 TL’lik indirim kazanabilirsin.

Kuponlar, n11’de yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

Kuponlar, parça parça kullanılamaz veya tekrarlı kullanım yapılamaz. Kupon, tek seferde kullanılabilir.

Kazandığım kuponları nakde çevirebilir miyim?

Kuponlar nakde çevrilemez.

Geçerli olmayan kategoriler

Anne/Bebek: Beslenme & Mama sandalyesi > Bebek Maması > 1 numara bebek maması

Mücevher & Saat: Yatırımlık altın & Gümüş

Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur?

Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, orijinal kuponun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kuponun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon tekrar yüklenmez.

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünler satın alınırken kullanılan kupon, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, aynı tutar ile alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, orijinal kuponun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kuponun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon alıcıya kupon n11’in takdirine bağlı olarak tekrar yüklenebilir.

*n11, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11’de kazanılacak olan kuponu haber vermeden iptal edilebilecektir. Ayrıca, n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

*18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

N11’de 10 TL ve üzeri ücretsiz kargo + Alt limitsiz %10 indirim