n11’den “hoş geldin kuponu” kampanyası. n11‘e şimdi üye ol 25 TL indirim kuponu kazan. İndirimli Alışveriş Fırsatını Kaçırma!

1 – 31 Ağustos tarihlerinde yeni üyelere özel ilk alışverişinde geçerli 25 TL İndirim Kuponu Hesabım > Kuponlarım sayfasında seni bekliyor.

Alt limitsiz alışverişlerde geçerli kuponu ödeme sayfasında seç, 31 Ağustos 2023 saat 23.59’a kadar alışverişini 25 TL indirimli yap.

Kampanya Detayı

Hoş Geldin Kuponu kampanyası nedir?

1-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında n11’ e yeni üye olduktan sonra cep telefonu numarasını doğrulayan her kullanıcının hesabına www.n11.com web siesinde, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından yapılacak alt limitsiz alışverişlerde geçerli 25 TL değerinde kupon yüklenecektir.

*Sepet tutarları, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak toplam indirim ve puan ile platform üzerinden ödenen kargo bedeli ve kredi kartı vade farkı hariç tutulacak şekilde hesaplanacaktır.

Kupon hangi kategorilerde geçerli?

Yüklenilen kuponlar, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından; 1 Numara Bebek Maması, Sim Kart & Hatlar, Uzatılmış Garanti, Yatırımlık Altın & Gümüş, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya kategorileri hariç tüm kategorilerde yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponu, 31 Ağustos 2023 saat 23.59’a kadar kullanabilirsiniz.

Kuponu nasıl kullanırım?

Hesabınıza yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Kuponlar, n11’de yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

Kuponlar, parça parça kullanılamaz veya tekrarlı kullanım yapılamaz. Kupon kodları tek seferde kullanılabilir.

*n11, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11’de kazanılacak olan kuponu haber vermeden iptal edilebilecektir. Ayrıca, n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

*18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.