D&R indirimleri

D&R İndirim Sayfası

En iyi D&R indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. D&R indirim kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

D&R - İndirim Broşürleri

Kupon Ara

ARA

D&R - İndirim Kuponları

  • 0

Metis ve İletişim Yayınlarında ikinci kitaba sepette ek indirim

D&R'da Metis ve İletişim yayınlarında ikinci kitaba sepette %60 ek indi... Daha Fazla

D&R Hakkında Bilgiler

Doğan Medya Grubu tarafından 1997 yılında kurulan D&R, kısa zamanda, Türkiye'nin bir çok yerinde mağaza açmıştır. D&R kitap ve müzikle başlamış, daha sonra ürün yelpazesini genişleterek elektronik, kırtasiye ve hobi ürünlerine de yer vermiştir.

dr.com.tr sitesi ile D&R online alışveriş hizmetini başlatmış ve müşterilere oturdukları yerden alışveriş yapma ayrıcalığı getirmiştir.

Ayrıca D&R kart uygulamasıyla müşterilerine alışveriş esnasında indirim sağlarken, biriken puanları da bir sonraki alışverişlerinde kullanma ayrıcalığı sağlamaktadır. 

Sitemizde D&R tarafından sağlanan promosyonları, indirim fırsatlarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. D&R tarafından duyurulan yeni indirimlerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Hobi&Kitap kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz

Benzer Mağazalar