Paylaş

Türkiye’nin önde gelen yapı marketlerinden ve ev yaşam ürünleri satıcısı Koçtaş, 11 Mayıs – 7 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olacak indirimli ürün kataloğunu yayınladı. Bahar aylarının gelmesiyle ev ve bahçenizde yapmayı planladığınız yenilikler için Koçtaş’ın cazip indirimlerini kaçırmayın!

Güncel Koçtaş kataloğundaki indirimli ürünler arasında mutfak gereçleri, bahçe mobilyaları, banyo aksesuarları, aydınlatma ürünleri, boyalar, el aletleri ve elektrikli ev aletleri yer alıyor. Ayrıca, bahçeniz için bitki ve çiçek çeşitlerinde de özel fırsatlar sizleri bekliyor.

Ev dekorasyonundan bahçe düzenlemesine, tadilattan mobilya yenilemeye kadar birçok alanda ihtiyaç duyduğunuz ürünleri indirimli fiyatlarla bulabileceğiniz Koçtaş’ta, alışveriş yapmanın tam zamanı!

Bunun yanı sıra Koçtaş, evinizi ve bahçenizi yenilerken ihtiyaç duyacağınız bilgileri ve ilham verici fikirleri de sizlerle paylaşıyor. Mağazalarında veya online alışveriş sitesinde yer alan ‘Fikirler & İpuçları’ bölümünü ziyaret ederek, ev ve bahçe düzenlemeniz için faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Stoklarla sınırlı olan bu özel indirimlerden yararlanmak için en yakın Koçtaş mağazasını ziyaret edebilir veya online alışveriş sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Koçtaş, evinizi ve yaşam alanlarınızı güzelleştirirken bütçenize uygun indirimlerini kaçırmayın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tedi 23-28 Ağustos 2023 İndirim Broşürü Yayınlandı