Flo Ayakkabı İndirimleri

FLO Ayakkabı İndirim Sayfası

En iyi FLO indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. FLO indirim katalogları, kampanyaları, indirim kuponu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. İndirimleri takip ederek alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz.

FLO - İndirim Katalogları

Kupon Ara

ARA

FLO - İndirim Kuponları

  • 10

FLO’da Net %50 indirimli ürünler

Flo'da seçili ayakkabı, giyim, aksesuar, çanta ve kozmetik ürünlerde net %... Daha Fazla
  • 0

FLO’da 150 TL üzeri indirimli ürünleri kaçırmayın

FLO'da seçili ürünlerde 150 TL ve üzeri indirimler. Kampanya sayfasından ... Daha Fazla

FLO Hakkında Bilgiler

Ahmet Ziylan tarafından 1960 yılında küçük bir atölyede temelleri atılan FLO Mağazacılık, bugün Türkiye ayakkabı pazarının lideri haline gelmiştir. İlk markası HALLEY isimli spor ayakkabısı ile çıkış yakalayan ZİYLAN, Eskimo tipi çizme üretimi ile Yunanistan ve Almanya'ya ihracat yapan Flo, Türkiye genelinde ve Türkiye dışındaki birçok mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye'deki en büyük ayakkabı zincirlerinden biri olan FLO mağazalarında, LumberjackPolarisKinetix ve Dockers gibi dünyaca ünlü bir çok marka satılmaktadır.

Sitemizde FLO tarafından sağlanan promosyonları, indirim kataloglarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. FLO tarafından duyurulan yeni indirimlerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, LC Waikiki indirim kataloğu gibi Giyim&Moda kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz

Benzer Mağazalar