Paylaş

Her zaman olduğu gibi CarrefourSA, özel günlerde müşterilerine sunduğu fırsatlarla dikkat çekiyor. Bu kez Babalar Günü’ne özel bir indirim kataloğu hazırlayan CarrefourSA, 8-18 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanyasıyla göz dolduruyor.

Babalar Günü’ne sayılı günler kala CarrefourSA’dan müşterilerine hoş bir sürpriz geldi. Özellikle bu anlamlı gün için hazırlanan indirim kataloğunda, çeşitli hediye seçenekleri ve günlük ihtiyaç ürünlerinde cazip fırsatlar yer alıyor.

CarrefourSA’nın Babalar Günü’ne özel indirimlerinde; teknoloji ürünleri, kişisel bakım ve kozmetik ürünler, ev eşyaları ve daha birçok kategoride indirimli ürünler bulabilirsiniz. Bu fırsatlarla sevdiklerinize hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hediyeler alabilirsiniz.

Kişisel bakım ürünlerinden elektronik eşyalara, giyimden gurme lezzetlere kadar birçok üründe indirim sunan CarrefourSA, Babalar Günü’nde babaları ve bütün aileyi mutlu etmeyi amaçlıyor. Unutmayın, bu indirimler sadece 8-18 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak.

Babalar Günü’ne özel fırsatlardan yararlanmak için CarrefourSA mağazalarını ziyaret edebilir veya online alışveriş sitesini kontrol edebilirsiniz. Bu anlamlı günde babanıza, eşinize veya sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız CarrefourSA’nın sunduğu bu fırsatları kaçırmayın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  A101'de Fırsatlarla Dolu 6 Temmuz 2023 "Aldın Aldın" Kataloğu!