Paylaş

Türkiye’nin en popüler kozmetik ve kişisel bakım marketi Gratis, Haziran 2023 indirim kataloğunu yayınladı. Kozmetik ürünler, makyaj malzemeleri, cilt ve saç bakım ürünleri, güneş kremleri, kişisel bakım ürünleri ve parfümler gibi geniş bir ürün yelpazesinde muhteşem indirimler Gratis raflarında sizleri bekliyor. İster günlük bakım rutininiz için gerekli ürünleri almak, ister makyaj koleksiyonunuza yenilikler eklemek isteyin, bu fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz!

İşte Gratis Haziran 2023 indirim kataloğunda öne çıkan bazı ürünler ve indirimler;

  1. Makyaj Malzemeleri: Yeni sezonda çarpıcı bir görünüm için birbirinden renkli rujlar, precizyonlu eyelinerlar, dolgun kirpik etkisi veren maskaralar ve daha fazlası Gratis’te özel indirimlerle sizleri bekliyor.
  2. Cilt Bakım Ürünleri: Cildinizi tazelemek ve beslemek için en iyi yüz maskeleri, nemlendiriciler, tonikler ve serumlar yine Gratis katalogda indirimli fiyatlarla karşınıza çıkacak.
  3. Saç Bakım Ürünleri: Saçlarınıza özel bakım yapmanız için şampuanlar, saç kremleri, saç bakım yağları ve maskeler bu ayın indirimli ürünleri arasında yer alıyor.
  4. Güneş Kremleri: Yaz aylarında cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için en iyi ve en etkili güneş kremleri Gratis Haziran katalogunda indirimli fiyatlarla sizleri bekliyor.
  5. Kişisel Bakım Ürünleri: Kişisel hijyeniniz için gerekli olan ürünler, deodorantlar, duş jelleri, sabunlar ve daha birçok ürün yine bu ayın indirimli ürünleri arasında.
  6. Parfümler: Favori parfüm markalarınızdan en çekici kokular, bu ay Gratis indirim kataloğunda sizleri bekliyor.

Bu ay Gratis‘te büyük indirimler sizleri bekliyor. İster yeni bir makyaj malzemesi almak isteyin, ister kişisel bakım rutininize yeni bir ürün eklemek isteyin, Gratis’teki bu büyük fırsatları kaçırmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rossmann Aralık 2022 Güzellik Katalogu