Paylaş

Yeni bir ayın başlangıcı, ev iyileştirmeleri için mükemmel bir fırsattır ve Koçtaş, Ekim 2023’te de bu fırsatı kaçırmamanız için size harika teklifler sunuyor. İster evinizin içini baştan aşağı yenilemek isteyin, ister bahçenizi güzelleştirmek, Koçtaş Ekim indirim kataloğu ile tüm projelerinize başlayabilirsiniz. İşte Koçtaş Ekim 2023 indirim kataloğu:

Ev İçi Dekorasyon

Evinizin iç mekanını yenilemek mi istiyorsunuz? Koçtaş, mobilyadan aydınlatmaya kadar her şeyde büyük indirimler sunuyor. Yatak odasından oturma odasına, mutfağınızdan banyonuza kadar her alan için tasarım fikirleri ve ürünler burada sizi bekliyor.

Bahçe ve Dış Mekan

Eviniz sadece içeride değil, dışarıda da güzelleştirilmeyi bekliyor. Bahçe mobilyalarından çiçeklere, dış cephe boyasından bahçe aletlerine kadar her şey Koçtaş’ta. Ekim ayında bahçenizi yeniden düzenlemek için en iyi zaman!

Yapı ve İnşaat Malzemeleri

Koçtaş, ev tadilatı veya inşaat projeleriniz için gereken tüm malzemeleri sunuyor. Boya, tuğla, seramik, elektrik ürünleri ve daha fazlası, Ekim indirimleri ile daha uygun fiyatlarla elinizin altında.

El Aletleri ve Hobi Malzemeleri

Evde ufak tamiratlar mı yapmak istiyorsunuz? Koçtaş, el aletleri ve hobi malzemeleri konusunda geniş bir yelpaze sunuyor. Kendi projelerinizi gerçekleştirmek veya evdeki ufak tamiratları halletmek için gerekli her şey burada.

Mutfak ve Banyo Ürünleri

Mutfak ve banyo yenilemeleriniz için gereken tüm ürünler, Koçtaş’ın Ekim indirim kataloğunda sizleri bekliyor. Tezgah üstü, musluklar, banyo aksesuarları ve daha fazlası için Koçtaş’a göz atmayı unutmayın.

Elektrik ve Aydınlatma

Ev aydınlatmasını veya elektrik tesisatını güncellemek mi istiyorsunuz? Koçtaş, Ekim ayında elektrik ve aydınlatma ürünlerinde büyük indirimler sunuyor. Hem enerji tasarrufu hem de estetik açıdan daha iyi bir ev için bu fırsatları değerlendirin.

Koçtaş, Ekim 2023 indirim kataloğu ile ev iyileştirmenin en uygun zamanını sunuyor. Projenize başlamak için Koçtaş mağazalarını ziyaret edin ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın alın. Evinizi ve bahçenizi güzelleştirmenin tam zamanı!