Paylaş

Onur Market, 22 Haziran – 4 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimli ürünler listesini yayınladı. Türkiye genelindeki birçok Onur Market şubesinde geçerli olacak bu indirimlerle birlikte, ihtiyacınız olan birçok ürünü çok daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bu dönemde Onur Market, tüm tüketicilerin yaz aylarında ihtiyaç duyabileceği birçok ürüne indirim getiriyor. Üstelik bu indirimler gıda ürünlerinden ev gereçlerine, temizlik malzemelerinden kişisel bakım ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazede. Sıcak yaz günlerinde ihtiyacınız olan birçok şeyi birbirinden cazip fiyatlarla Onur Market’te bulabilirsiniz.

Onur Market bu dönemde tüketicilerine özel olarak hazırladığı fırsatları, indirimli ürünler kataloğunda topladı. Kataloğu inceleyerek, ihtiyacınız olan ürünlerde ne tür indirimlerin olduğunu görebilir ve alışveriş listenizi ona göre hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca, Onur Market müşterilerine özel kartlara sahipseniz, ekstra indirimlerden ve kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Onur Market’in sunduğu bu fırsatları kaçırmayın ve yaz alışverişinizi avantajlı fiyatlarla yapın!

Unutmayın, bu fırsatlar 4 Temmuz 2023 tarihine kadar geçerli ve stoklarla sınırlı. Bol kazançlı ve keyifli alışverişler dileriz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  A101 Haftanın Yıldızları Kataloğu: 29 Temmuz - 4 Ağustos 2023